Розклад програм

Ми працюємо 24/7

Розклад програм

Ми працюємо 24/7

Понеділок
00:00 - 6:00 - Повтори програм
6:00 - 7:00 - Повтор "Картата потата"
7:00 - 10:00 - "Новий ранок"
Ведучі: Павло Новіков і Олег Білецький
10:00 - 12:00 - "Напівранок"
Ведуча: Леся Антипенко
12:00 - 13:00 - Година новин
13:00 - 14:00 - "Медлабораторія"
Ведучий: Дмитро Сімонов
14:00 - 15:00 - "Має слово"
Ведучий: Юрій Мацарський
15:00 - 16:00 - "Дикі мандри"
Ведучий: Юрій Марченко
16:00 - 17:00 - "Телефонне право"
Ведучий: Борислав Береза
17:00 - 19.00 - "Новий вечір"
Ведучий: Дмитро Тузов
19.00 - 20.00 - Година Підсумків
Ведуча: Олена Чабак
20:00 - 21:00 - "Економічний прорив"
Ведучий: Павло Шеремета
21:00 - 22:00 - Повтор "Медлабораторія"
Ведучий: Дмитро Сімонов
22:00 - 23:00 - Повтор "Дикі мандри"
23:00 - 00:00 - Повтор «Година Підсумків»
Вівторок
00:00 - 6:00 - Повтори програм
6:00 - 7:00 - Повтор "Фан-сектор"
Ведучий: Михайло Герасименко
7:00 - 10:00 - "Новий ранок"
Ведучі: Павло Новіков і Олег Білецький
10:00 - 12:00 - "Напівранок"
Ведуча: Леся Антипенко
12:00 - 13:00 - Година новин
13:00 - 14:00 - "Шоу на перспективу"
Ведуча: Ілона Довгань
14:00 - 15:00 - "Має слово"
Ведучий: Юрій Мацарський
15:00 - 16:00 - "Їдемо далі"
Ведучий: Євген Алефіренко
16:00 - 17:00 - "Телефонне право"
Ведучий: Борислав Береза
17:00 - 19.00 - "Новий вечір"
Ведучий: Дмитро Тузов
19.00 - 20.00 - Година підсумків
Ведуча: Олена Чабак
20:00 - 21:00 - "Час відповідати"
Ведучий: Мустафа Найєм
21:00 - 22:00 - "Шоу на перспективу"
Ведуча: Ілона Довгань
22:00 - 23:00 - Повтор "Їдемо далі"
23:00 - 00:00 - Повтор «Година Підсумків»
Середа
00:00 - 07:00 - Повтори програм
07:00 - 10:00 - "Новий ранок"
Ведучі: Павло Новіков і Олег Білецький
10:00 - 12:00 - "Напівранок"
Ведуча: Леся Антипенко
12:00 - 13:00 - Година новин
13:00 - 14:00 - Повтори: "Скажені пси", "Нова земля"
14:00 - 15:00 - "Має слово"
Ведучий: Юрій Мацарський
15:00 - 16:00 - "Зелені інновації"
Ведучий: Олексій Рябчин
16:00 - 17:00 - "Телефонне право"
Ведучий: Михайло Шаманов
17:00 - 19.00 - "Новий вечір"
Ведучий: Дмитро Тузов
19.00 - 20.00 - Година Підсумків
Ведуча: Олена Чабак
20:00 - 21:00 - "Світ Огляд"
Ведучий: Іван Яковина
21:00 - 22:00 - "Скажені пси"
Ведучий: Олексій Тарасов
22:00 - 23:00 - Повтор "Зелені інновації"
23:00 - 00:00 - Повтор «Година Підсумків»
Четвер
00:00 - 07:00 - Повтори програм
07:00 - 10:00 - "Новий ранок"
Ведучі: Павло Новіков і Олег Білецький
10:00 - 12:00 - "Напівранок"
Ведуча: Леся Антипенко
12:00 - 13:00 - Година новин
13:00 - 14:00 - "Шоу на перспективу"
Ведуча: Ілона Довгань
14:00 - 15:00 - "Має слово"
Ведучий: Юрій Мацарський
15:00 - 16:00 - "Картата потата"
Ведуча: Даша Малахова
16:00 - 17:00 - "Телефонне право"
Ведучий: Михайло Шаманов
17:00 - 19:00 - "Новий вечір"
Ведучий: Дмитро Тузов
19:00 - 20:00 - Година Підсумків
Ведуча: Олена Чабак
20:00 - 21:00 - "Звуки про"
Ведучий: Олександр Положинський
21:00 - 22:00 - Повтор "Шоу на перспективу"
22:00 - 23:00 - Повтор "Картата потата"
23:00 - 00:00 - Повтор «Година підсумків»
П'ятница

00:00 - 06:00 - Повтори програм
6:00 - 7:00 - "Вільнодумці"
Ведучі: Олег Білецький та Євген Пілецький
7:00 - 10:00 - "Новий ранок"
Ведучі: Павло Новіков і Олег Білецький
10:00 - 12:00 - "Напівранок"
Ведуча: Леся Антипенко
12:00 - 13:00 - Година новин
13:00 - 14:00 - "Печерські пагорби"
Ведучий: Валерій Калниш
14:00 - 15:00 - "Має слово"
Ведучий: Юрій Мацарський
15:00 - 16:00 - "Мікрочіп"
Ведучі: Тимур Філоненко та Максим Гребеник
16:00 - 17:00 - "Особистий код"
Ведучий: Євген Кисельов
17:00 - 19.00 - "Підсумки тижня"
Ведуча: Тетяна Даниленко
19.00 - 20.00 - Година підсумків
Ведуча: Олена Чабак
20:00 - 21:00 - "Тільки спокійно"
Ведучі: Геннадій Мустафаєв і Олена Чабак
21:00 - 22:00 - Повтор "Печерські пагорби"
22:00 - 23:00 - "Біг мані"
Ведучий: Євген Черняк
23:00 - 00:00 - Повтор «Година Підсумків»
Субота

00:00 - 09:00 - Повтори програм
09:00 - 11:00 - "Новий вікенд"
Ведучий: Ігор Козак
11:00 - 12:00 - "Вільнодумці"
Ведучі: Олег Білецький та Євген Пілецький
12:00 - 13:00 - "Суботнє інтерв'ю"
Радіо Свобода
13:00 - 14:00 - Повтор "Політика і культура"
Ведучий: Сергій Неретін
14:00 - 15:00 - "Академія наук"
Ведучі: Дмитро Сімонов, Юрій Пустовіт
15:00 - 16:00 - "Фан-сектор"
Ведучий: Михайло Герасименко
16:00 - 17:00 - "Саме там"
Ведучі: Богдан Амосов та Ірина Лопатіна
17:00 - 18:00 - Повтор "Звуки про"
Ведучий: Олександр Положинський
18:00 - 19:00 - "Нова земля" / "Картата потата"
19.00 - 20.00 - "Том перший"
Ведуча: Марина Фіалко
20:00 - 21:00 - "Розумні безумці"
Ведучий: Дмитро Пальчиков
21:00 - 22:00 - "Свобода за тиждень"
22:00 - 23:00 - "Академія наук"
Ведучі: Дмитро Симонов і Юрій Пустовіт
23:00 - 00:00 - Повтор "Картата потата"
Ведуча: Даша Малахова
Неділя
00:00 - 08:00 - Повтори програм
08:00 - 09:00 - "Без кісток"
Ведущий: Богдан Амосов
9:00 - 11:00 - "Новий вікенд"
Ведучий: Ігор Козак
11:00 - 12:00 - Повтор "Без кісток"
Ведучий: Богдан Амосов
12:00 - 13:00 - "Щоденне завтра"
Ведучі: Євген Пілецький і Євген Алефіренко
13:00 - 14:00 - Повтор "Скажені пси"
Ведучий: Олексій Тарасов
14:00 - 15:00 - "Їдемо далі"
Ведучий: Євген Алефіренко
15:00 - 16:00 - "Місце в історії"
Ведуча: Марина Фіалко
16:00 - 18:00 - "Весь футбол"
Ведучий: Михайло Герасименко
18:00 - 19:00 - "Анімалістика"
Ведучий: Олексій Зарахович
19:00 - 20:00 - Повтор "Біг Мані"
Ведучий: Євген Черняк
20:00 - 21:00 - "Кримський пармезан"
Крим Реалії
21:00 - 22:00 - Повтор "Медлабораторія"
22:00 - 23:00 - Повтор "Тільки спокійно"
Ведучі: Геннадій Мустафаєв і Олена Чабак
23:00 - 00:00 - Повтор "Мікрочіп"
Ведучі: Тимур Філоненко та Максим Гребеник