Радіо НВ — говоримо те, що знаємо
Радіо НВ — говоримо те, що знаємо
Валерій Калниш
Головний редактор Радіо НВ
Скоро в радіоефірі України з'явиться нова станція. Її робимо ми. Станція буде називатися Радіо НВ. Щоб відразу закрити тему що означають ці дві літери – вони означають Новое Время. Всі знають, що є журнал з такою назвою. Багато переглядають сайт nv.ua. Тепер прийшов час НВ слухати.

Радіо НВ – станція розмовна. Ми майже всі любимо поговорити. Хтось (зізнаюся, і я в їх числі) – більше любить послухати. Я дуже сподіваюся, що і першим, і другим буде цікава наша станція. Звичайно, у нас будуть новини. Багато новин! Звичайно, у нас в ефірі будуть теми, які у всіх на слуху і які ми обговорюємо удома та на роботі. І ми дуже сильно постараємося зробити це професійно.

Є один момент, який ми постараємося реалізувати. Набридло слухати тих, "хто розбирається у всьому", експертів з усіх питань: будь це політика, будівництво авіадвигунів, приготування борщу або ремонт годинників. Ми постараємося зробити так, щоб ви, коли будете слухати наш ефір, отримували інформацію від компетентних коментаторів. Тих, хто не тільки "я так думаю", але і "я знаю".

"Ми" ... "ми" ... Я поки свідомо не називаю імен. Нехай це буде сюрпризом. Зрештою, ви всіх їх почуєте. Більше того, ви навіть будете їм дзвонити, розмовляти з ними і сперечатися. "Ми" постараємося щоб було цікаво, пізнавально, об'єктивно. Дочекайтеся березня. І у вас з'явиться не друг – знайомий – з ким можна по душам поговорити і від кого дізнатися щось нове. Ми – це Радіо НВ.

Про проект
15
Годин прямого ефіру на добу
20
Кожні 20 хвилин протягом дня – свіжі новини
24/7
В ефірі
Про проект
15
Годин прямого ефіру на добу
20
Кожні 20 хвилин протягом дня – свіжі новини
24/7
В ефірі
Наші програми
Наші програми
Де нас можна почути
Структура власності
Форма 1. Повідомлення про подання інформації про структуру власності
Форма 2. Відомості про власників істотної участі станом на 31 грудня 2017
Форма 3. Відомості про пов'язаних осіб станом на 31 грудня 2017
Форма 4. Відомості про зміну в структурі власності 2017-го року звітного періоду
Форма 5. Відомості про кінцевих бенефіціарів станом на 31 грудня 2017
Форма 6. Схематичне зображення структури власності Радіо_Ера_2017_2
Made on
Tilda