Ведучі

З 24 лютого 2022 року Radio NV працює у форматі спеціального ефіру. Щодня з 8:00 до 19:00 ми наживо подаємо мільйонній аудиторії свіжі новини, перевірену інформацію і якісну аналітику.

Наша команда складається з неупереджених професійних ведучих і оглядачів з високими стандартами незалежної журналістики. Щодня у прямому ефірі вони дискутують з аналітиками, інсайдерами, топпосадовцями, щоб пояснити нашим слухачам і глядачам, як правильно розуміти новини та події.

Павло Новіков

Ведучий ранкових ефірів. Понад 20 років у медіа, працював в Internews, на Новому каналі, BBC та “Радіо Свобода”. Упевнений: будь-яку тему можна зрозуміти, якщо є розум і добрий гумор.

Олексій Тарасов

Головний редактор Radio NV, журналіст, колумніст, кінокритик. Був головредом Esquire та Buro 24/7 в Україні, знімав документальні фільми про поп-зірок, вів програми на Hromadske TV та “Радіо Аристократи”.

Дмитро Тузов

Ведучий вечірніх ефірів з інформаційними підсумками дня. Теле- й радіо- журналіст, політичний оглядач. Автор колонок в “Українській правді” та NV. Зняв документалку про роботу волонтерів.

Віталій Сич

Головний редактор медіадому NV. Понад 25 років у журналістиці, працював у Kyiv Post, Кореспондент. Пише на політичну й економічну тематику в The Economist, Bloomberg, Businessweek. Разом з NV з 2014.

Сергій Фурса

Співведучий аналітичної програми “Фурсич”. Економіст, інвестиційний банкір, письменник, колумніст NV. Понад 15 років на українському фінансовому ринку. Останні 12 років – член команди Dragon Capital.

Іван Яковина

Ведучий соло ефірів з аналізом головних подій в Україні та за її межами. Журналіст і політичний оглядач журналу і сайту NV. Веде блог про міжнародні справи. Хобі: астрономія і квантова фізика.

Власта Лазур

Політична журналістка, в ефірах Radio NV бере інтерв’ю у політиків, дипломатів та громадських діячів. Працює в українській службі “Радіо Свобода”. Працювала на телеканалах "Прямий" та “Інтер”.

Василь Пехньо

Ведучий, політичний оглядач. Працював на Hromadske.ua й у ток-шоу “Свобода слова з Савіком Шустером". Був журналістом програми “ПроФутбол” на 2+2 та спортивним коментатором на Megogo.

Ілля Кабачинський

Ведучий ефірів про бізнес, фінанси, економіку в Україні та світі. Головний редактор сайтів AIN.UA, AIN.Business та AIN.Capital. До цього працював у Forbes Ukraine. Знається на інвестиціях та стартапах.

Юлія Петрова

Ведуча ефірів та новин на Radio NV. У різні часи працювала на телеканалі “Інтер”, радіостанціях "Європа Плюс", "Голос Столиці". Озвучувала художні фільми та серіали. Закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка.

Олег Білецький

Теле- та радіожурналіст, ведучий денного етеру на Radio NV. Співпрацює з низкою українських і закордонних редакцій. Висвітлює перебіг російсько-української війни як репортер польських медіа: каналу tvn24, Radio ESKA і порталу Gazeta.PL. Обожнює запах свіжої преси.

Тетяна Іванська

Радіо- та телеведуча. Має великий досвід роботи на українському і польському ТБ, українських радіостанціях. Пише сценарії до телевізійних ток-шоу. Закінчила факультет журналістики у Луцьку.

Інна Марецька

Ведуча ефірів та новин. У різний час працювала на “Українському радіо”, радіо “Ера”, телеканалах “Інтер”, Zik. Займається озвучкою, мріє про дубляж. Перше інтерв’ю зробила з власним дідом.

Євгенія Гончарук

Ведуча, журналістка, продюсерка Radio NV. Працювала на радіо “Промінь” та “Українському радіо”. У минулому літредакторка на каналі UBR, викладачка української літератури в Інституті “Крок”.

Максим Бахматов

Ведучий програми про відбудову і відновлення. Підприємець, новатор, керівник Офісу Трансформації, ексгендиректор ВДНГ, партнер проєкту UNIT, ексрадник мера Віталія Кличка зі стратегічних питань.

Віталій Ляска

Ведучий програми про історію України. Історик, науковий керівник проєкту “Локальна історія”. Закінчив історичний факультет ЛНУ ім. І. Франка, здобув диплом магістра археології з відзнакою.

Роман Мельниченко

Ведучий програми про психологію. Психотерапевт, сімейний психолог, експерт з особистого розвитку та відносин. Постійний автор NV. Обожнює розвінчувати міфи та мотивувати людей критично мислити.
Номер прямого ефіру: (044) 237-03-53
*Номер для смс Viber: 097-960-09-60
Номер для голосування: (044) 594-17-71, 594-17-72, 594-17-73*

*Дзвінки згідно зтарифом вашого оператора
sales@nv.ua — З питань реклами
jpysmenna@nv.ua — Відділ маркетингу
radionv@nv.ua —  Редакція Радіо НВ
04080,м. Київ, вул. Кирилівська, 86
Не забути:
- Підключити аналітику
- Опенграфи, розшарки, сео
-