15
Годин прямого ефіру на добу
20
Кожні 20 хвилин протягом дня – свіжі новини
24/7
В ефірі
15
Годин прямого ефіру на добу
20
Кожні 20 хвилин протягом дня – свіжі новини
24/7
В ефірі
В радіоефірі України з'явилася нова станція. Її робимо ми. Ця станція - Радіо НВ. Щоб відразу закрити тему, що означають ці дві літери – вони означають "Новое Время". Всі знають, що є журнал з такою назвою. Багато переглядають сайт nv.ua. Тепер прийшов час НВ слухати.

Радіо НВ – станція розмовна. Ми майже всі любимо поговорити. Хтось (зізнаюся, і я в їх числі) – більше любить послухати. Я дуже сподіваюся, що і першим, і другим буде цікава наша станція. У нас багато новин! Кожні 20 хвилин ви можете чути свіжий випуск. У нас в ефірі є і будуть теми, які у всіх на слуху і які ми обговорюємо удома та на роботі. Ми сперечаємося, з'ясовуємо, цікавимося, розповідаємо…

Є один момент, який ми намагаємося реалізувати. Набридло слухати тих, "хто розбирається у всьому", експертів з усіх питань: будь це політика, будівництво авіадвигунів, приготування борщу або ремонт годинників. Ми постараємося зробити так, щоб ви, коли будете слухати наш ефір, отримували інформацію від компетентних коментаторів. Тих, хто не тільки "я так думаю", але і "я знаю".

"Ми" ... "ми" ... Це відомі ведучі, журналісти, вчені, ті, кого називають "opinion-makers" зокрема Тетяна Даниленко, Сергій Рахманін, Павло Шеремета, Павло Шилько…. Зрештою, ви всіх їх можете вже почути. Більше того, ви навіть будете їм дзвонити, розмовляти з ними і сперечатися. "Ми" постараємося, щоб було цікаво, пізнавально, об'єктивно. Ввімкніть радіоприймач, налаштуйте його на частоту Радіо НВ і у вас з'явиться не друг – знайомий – з ким можна щиро поговорити і від кого дізнатися щось нове.

Валерій Калниш
Головний редактор Радіо НВ
Редакція Радіо НВ
Валерій Калниш
Головний редактор
Ірина Cінченко
Програмний директор
Ольга Куришко
Керівник інформаційної служби
Юрій Пустовіт
Керівник служби виробництва
Світлана Лебезун
Керівник служби гостьових продюсерів
Євген Алефіренко
Продюсер ранкового ефіру
Євгенія Гончарук
Продюсер вечірнього ефіру
Ігор Озадовський
Продюсер вихідного дня
Анна Яременко
Лінійний продюсер
Сергій Чумаченко
Технічний директор